Travní koberce
Zakládání zahrad
Údržba zahrady
Závlahové systémy
Zakládání vodních ploch
Vltavské zahradnictví Vltavské zahradnictví
 

 

Závlahové systémy, montáž závlahového systému Hunter

 

Hunter
Závlahy Hunter
Jednou z nejdůležitějších podmínek pro stále krásnou zahradu je dostatek vody. Tento problém řeší automatický závlahový systém. Ten dokáže včas a ve správném množství dodat vodu rostlinám i Vašem trávníku. Základem závlahového systému je řídící jednotka, která ovladá celý systém zavlažování. Podle velikosti Vaší zahrady má příslušný počet sekcí. Jednotlivé sekce spouštějí elektromagnetické ventily. Díky tomuto uspořádání lze dodat různé množství vody jak rostlinám, tak trávníku, podle umístění a požadavků na množství vody. Celý systém je dále ovládán srážkovým čidlem, které v případě dostatečných dešťových srážek zablokuje celý systém až do doby, kdy vlhkost poklesne na předem nastavenou hodnotu. Tímto opatřením se značně snižuje spotřeba vody pro zálivku a je vyloučeno přemokření. Na závlahový systém poskytujeme dvouletou záruku.

Firma Vltavské zahradnictví je certifikováná pro montáž závlahových systémů Hunter. Nainstalovali jsme již přes 230 závlahových systémů.

 

Další specializací je servis závlahových systémů a díky mnohaletým zkušenostem nabízíme také zazimování závlahových systémů, které patří k nejdůležitějším úkonům pro bezporuchový chod.

Kontaktujte nás a rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.